Založ si blog

Buďme odvážni, Slovensko potrebuje revolúciu!

Nie je to tak dávno, čo po námestiach slovenských miest pochodovalo tisíce Slovákov túžiacich po spravodlivosti. Bohužiaľ kauza Gorila sa začala vyvíjať presne tak, ako to slovenským skorumpovaným politikom vyhovuje. Demonštrácie po celom Slovensku ustali a väčšina z nás sa postupne zmierila s tým, že nám naďalej vládnu tie isté skorumpované tváre. Pán Dzurinda je toho skvelým dôkazom. S ohľadom na dnešné pomery na Slovensku, súčasných politikov nemožno nazvať inak ako paraziti. Veď bez rozdielu či ich označujeme ako červení, bieli, modrí, zelení, alebo ľavica a pravica, všetci z nich nám po roku 1989 ukázali, že ich vôbec nezaujímame. Naopak ukazujú nám, ako dobre vedia kradnúť, klamať, prípadne sa nám v zapredaných masmédiách predvádzajú ako celebrity.

Apatia a ľahostajnosť presne to je čo skorumpované politické gorily potrebujú. Slovenky, Slováci zobuďme sa. Priznám sa, že po výsledkoch protestov Gorila, hneď ako počujem o nejakom ďalšom proteste, začínam byť skeptická. Najviac ma znechutili odkryté politické prepojenia pôvodných organizátorov gorilých protestov. Priznám sa ale, že z apatie ma vytrhol jeden pán- Oskar Dobrovodsky, ktorý je najlepším dôkazom nefunkčnosti súčastného systému. Práve on sa ako obeť systému rozhodol organizovať vlastný, apolitický protest proti politikom. Myslím si, že práve Oskar by pre nás všetkých mal byť veľkým vzorom. Aj keď je dlhodobo obeťou, naďalej bojuje za svoje práva a nevzdáva sa. Nezabúdajme pritom, že všetci sme dnes obete politikov, ktorí počas privatizácie rozkradli a rozpredali naše národné bohatstvo. Oskar nám všetkým v svojej pozvánke na facebooku odkázal: „Priatelia, keďže táto vláda absolútne ignoruje základne ľudské práva a istoty svojich občanov, garantovaných Ústavou SR, doslova sa vysmieva vlastným občanom, keďže nám nasľubovali ISTOTY a dnes vidíme aké istoty mali na mysli, rozhodol som sa spoločne s kamarátom uskutočniť v Bratislave Protest, na ktorý su pozvaní všetci slušní občania, ktorí sa cítia podvedení touto vládou.
Pravdepodobne sa pripojí aj vládou a Ústavným súdom podvedená komora zdravotných sestier… bol by som rád, ak by sa pripojili aj na
šou vládou podceňovaní učitelia, robotnici, ktorých v našom štáte pomaly považujú za otrokov. Pozývam aj dôchodcov, ktorí si na staré kolená ozaj nezaslúžili takéto žobračenky, z ktorých nedokážu vyžiť, pozývam všetkých statočných občanov, ktorým ozaj nie je ľahostajne, ako sa z nás vysmievajú títo skorumpovaní „politici“!

Ďalej uvádza„Ukážme, že nezopakujeme chyby svojich rodičov z roku 1989, ktorí svojou ľahostajnosťou dovolili politikom rozkradnúť naše národné bohatstvo! Sestričky, dôchodcovia, učitelia, robotníci všetci ste pozvaní. Máme spoločných nepriateľov.“

Na záver môjho článku už len dodám Oskar Dobrovodsky, držím ti palce, bodaj by aj ostatní Slováci mali toľko sily bojovať za svoje práva.

Facebookova pozvánka na spomenutú akciuhttps://www.facebook.com/events/278158835617514/

 

Slovenskí občania, je to len na vás, či budete naďalej sedieť na zadkoch a nadávať od stola pri pive, alebo pomôžete svojou účasťou odvážnemu Slovákovi Oskarovi Dobrovodskému.

Dúfam, že sa 13. októbra 2012 spoločne vidíme v Bratislave.

S pozdravom Patrícia

Extrémistom sa chystajú postaviť aj gayovia a lesbičky

23.06.2016

Na Slovensku zrejme už čoskoro zažijeme protest, aký nemal obdobu. Známy nacionalista Magát na túto sobotu zvoláva do Bratislavy špičku nacistickej scény z celej Európy. Proti blížiacemu viac »

Prečo oslavovať deň víťazstva na fašizmom?

09.05.2016

S politickým úspechom Mariana Kotlebu začína byť na Slovensku stále častejším zvykom, že deň víťazstva nad fašizmom sa odrazu menej oslavuje. Miesto zaslúženej úcty k obetiam sa dokonca viac »

Sobotňajší protest proti islamizácii v Bratislave môže dopadnúť totálnym fiaskom

04.02.2016

Plánovaný sobotný protest proti islamizácii Európy zatiaľ Slovákov neoslovil. Po prvotnej eufórii sa od pripravovanej protestnej akcie začala dištancovať väčšina zúčastnených organizácii, viac »

Sergej Lavrov

Sergej Lavrov nevylučuje dodanie striel S-300 sýrskemu režimu

20.04.2018 23:11

Ruský minister zahraničných vecí ďalej uviedol, že Rusko sa v minulosti vyhýbalo dodávaniu týchto systémov Asadovej vláde z dôvodu nátlaku Západu.

Saudská Arábia kino prvé verejnosť otvorenie

Saudskoarabská verejnosť mohla ísť prvýkrát po 35 rokoch znovu do kina

20.04.2018 22:02

Konzervatívne kráľovstvo v rámci rozsiahlych reforiem rozhodlo znovu otvoriť kinosály a obnoviť v nich premietanie.

porosenko

Porošenko chce vziať občianstvo krymským Ukrajincom s ruským pasom

20.04.2018 20:50

Krymské vedenie dosadené Ruskom v reakcii oznámilo, že v spolupráci s ruským ministerstvom zahraničia prijme kroky na zabezpečenie záujmov všetkých krymských obyvateľov.

putin

Rezort diplomacie USA: Režimy Číny, Ruska, KĽDR a Iránu sú odsúdeniahodné

20.04.2018 20:03

Režimy podľa amerického ministerstva zahraničia denne porušujú ľudské práva a sú zdrojom nestability.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 237353x
Priemerná čítanosť článkov: 6246x

Autor blogu

Kategórie